Product Details

Quail Supplement

 نیازهای تغذیه ای در بلدرچین های مولد و پرواری از یکدیگر متفاوت می باشد اما درهر دو ،خوراک بایستی به شکل آردی با حداکثر قطر در اختیار پرندگان قرار داده شود که این مسئله خصوصاٌ در اوائل دوره رشد بسیار حائز اهمیت می باشد. میزان مصرف خوراک در پرندگان بالغ حدود 35-25 گرم به ازا هر پرنده در روز می باشد.
 همچنین دان تهیه شده بایستی دارای فرمولاسیون ویژه و به اصطلاح بالانس شده باشد و در آن از ترکیبات مورد نیاز نظیر مواد معدنی و ویتامینه، کلسیم، فسفر، مواد افزودنی مورد نیاز و ... استفاده گردد تا حداکثر بازدهی در رشد و تخمگذاری بلدرچین بدست آید.
 تهيه جيره مناسب براي بدست آوردن نتيجه مطلوب بسيار حائز اهميت است. به خاطر داشته باشيد كه براي تيپ تخم گذاراز جيره Developer و در پرنده هاي بالغ تخم گذاريا مادرتخم گذاراز جيره Layer استفاده شود. در غير اينصورت با كاهش توليد تخم و يا توليد تخم هايي با پوسته نازك روبرو خواهيم شد.
 باید توجه داشت که بلدرچین ها، خصوصاٌ جوجه ها به کمبود برخی مواد مانند کلسیم، فسفر و روی بسیار حساس می باشند و کمبود این مواد در جیره بصورت عقب ماندگی در رشد، کمبود وزن، عدم رشد پرها و مشکلات تنفسی نمایان می شوند.
 بلدرچين‌هاي پرورشي در داخل سالن كاملاً به ويتامين‌هاي موجود در جيره غذايي وابسته‌اند كه بايستي با مقادير و نسبت‌هاي صحيحي به كار گرفته شوند. چرا كه آنها به منابع طبيعي اين مواد دسترسي ندارند.
 
میزان مصرف:
 
مدت نگهداری: دوام و پایداری مکمل از تاریخ تولید به مدت 6 ماه است.
 
بسته بندی: پاکت های 25 کیلوگرمی با سه لایه کاغذ پلی اتیلن
 
شرایط نگهداری: در جای خشک و خنک و بر روی پالت نگهداری شود.
 
شماره مجوز تولید مکمل با فرمول های سفارشی از سازمان دامپزشکی: 34/27629
 

Developed by: WebBox Portal